Dioptrické brýle
Brýlové čočky
Sluneční brýle
Služby
Kdo jsme?
Kde nás najdete?

Služby

Zdravé oči a ostré vidění jsou pro kvalitní a aktivní život nezbytností. Ať už řídíte svůj vůz, pracujete na počítači, či si ve volném čase chcete užít divadelní představení nebo se sportovně vyžít, potřebujete na to zkrátka dobře vidět. Zatímco zdraví vašich očí byste si měli nechat pravidelně zkontrolovat očním lékařem, s ostrým viděním Vám můžeme pomoci my.

Měření zraku odborníkem

V naší oční optice nabízíme měření zraku, během kterého se Vám budeme zcela věnovat, protože Vaše spokojenost je naší prioritou. Vyšetřujeme každý den, avšak z důvodu mateřské dovolené jedné z našich optometristek nejsme momentálně schopni zajistit měření zraku po celý den, doporučujeme Vám zarezervovat si termín na tel. 720 977 890 nebo na emailu. Vyšetření lze po dohodě naplánovat i mimo naší pracovní dobu.

Doporučujeme si na měření zraku a výběr brýlí rezervovat alespoň jednu hodinu.

Vyšetření je bezplatné, pokud u nás zakoupíte kompletní brýle včetně brýlových skel.

Aplikace kontaktních čoček

Kontaktní čočky jsou skvělým doplňkem k brýlím, zvládnout ale jejich aplikaci a péči o ně může být někdy tvrdý oříšek. Ať už jste čočky někdy nosili, nebo o tom teprve přemýšlíte, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme se vším, co k nošení kontaktních čoček patří, abyste si bezpečně mohli užít všechny jejich výhody.

Součástí vyšetření pro aplikaci kontaktních čoček je samozřejmě měření zraku, kontrola předního segmentu oka, výběr vhodné kontaktní čočky dle parametrů Vašeho oka a Vašich požadavků, zácvik, kontrola a poučení o péči o dané kontaktní čočky.

Pokud jste kontaktní čočky nikdy nenosili, doporučujeme si pro vyšetření a samotný zácvik vyhradit dostatek času (cca 2 hodiny).

Pokud již nosíte kontaktní čočky nezapomínejte na pravidelné kontroly svých očí. Doporučujeme nás navštívit na kontrolu vašich očí alespoň jednou za rok.

Digitální centrace brýlí

V oční optice záleží na každém detailu. Nejen při výběru vhodné brýlové obruby, ale zejména při centraci Vašich brýlových čoček.Díky novému přístroji Impressionist, Vám právě nyní můžeme vyměřit Vaše brýle pomocí 3D technologie. Toto měření je nejen přesnější než staré metody, ale je také pohodlnější a rychlejší. Pomocí tohoto přístroje Vám můžeme také nasimulovat vzhled vašich brýlí po zabroušení dioptrických skel.

Opravy a čištění brýlí

Čištění brýlí ultrazvukem nabízíme zdarma. Drobné opravy jako např. výměnu sedýlek, šroubků apod. provádíme na počkání.

Doplňky k brýlím a kontaktním čočkám

V našem sortimentu najdete širokou paletu pouzder na brýle, mikrovlákna, sluneční klipy, okluzory, lupy, šňůrky a mnoho dalšího. Naleznete u nás roztoky na kontaktní čočky, kapky, pinzety a náhradní pouzdra na čištění kontaktních čoček.

Dárkové poukázky

V naší prodejně můžete zakoupit dárkové poukázky na brýle pro Vaše přátele a blízké. Poukázky nabízíme v hodnotě 300Kč, 500Kč a 1000Kč. Poukázky si můžete objednat i v elektronické formě (V případě zájmu nás kontaktujte na info@bryland.cz). Poukázky lze využít na veškerý námi nabízený sortiment, avšak vždy pouze v plné výši hodnoty poukázky.

Speciální brýle a doplňky

Na objednání máme také líčící brýle, brýle pro ležící, sluneční brýle přes brýle, klipy do lyžařských brýlí, dioptrické plavecké a potápěčské brýle, skládací čtecí brýle a mnoho dalšího.