Dioptrické brýle
Brýlové čočky
Sluneční brýle
Služby
Kdo jsme?
Kde nás najdete?

Brýle na golf? Máme pro Vás řešení

Neexistuje špatné počasí na golf, pouze špatně oblečený golfista. A součástí vaší golfové výstroje by měly být také vhodné brýle. Ať již nosíte dioptrickou korekci nebo ne. Nejde jen o ochranu vašich očí proti škodlivému UV záření, kterému jsme při pobytu venku neustále vystaveni. Speciální brýlová skla Vám i za zhoršených světelných podmínek pomohou tak, že Vám míček už nikdy nezmizí z dohledu.

Brýle na golf? A Jaké?

První variantou jsou trvale zabarvené brýlové čočky se speciální barevnou úpravou. Jejich jantarová barva přináší ten správný kontrast zelené. Tyto brýlové čočky se dodávají v 65% a 80% zabarvení.V této řadě produktů však najdete řešení i pro další venkovní aktivity jako např. běh či cyklistika.

Druhou možností jsou samozabarvovací brýlové čočkyColormatic IQ Sun 2 Contrast. Tyto brýlové čočky mění procento zabarvení v závislosti na intenzitě slunečního svitu a zároveň poskytují pohodlný kontrast, díky kterému budete mít dokonalý přehled o okolním terénu. V nabídce jsou tři barevná provedení: zelená (55/90 %), oranžová (40/85 %) a hnědá (55/90 %).

Pro dosažení maximální přesnosti (a tím i co nejvyšší funkčnosti produktu) vyměřujeme všechny tyto speciální čočky za pomocí 3D technologie.